דלג לתוכן העמוד

ספר טלפונים

כתובת בניין העירייה: יהושע חנקין 47 עפולה. מיקוד 1825458
מספר טלפון ראשי: 04-6520426 | 04-6520413
דוא״ל המוקד העירוני: moked2@afula.muni.il

השוק העירוני

קרן אביטבול
מנהלת השוק העירוני

אגף צעירים וקהילה

מורן אוחיון
מזכירת אגף צעירים וקהילה

מינהל חינוך - גני ילדים

איילת טננבאום
רכזת החינוך הקדם יסודי
ציונה אלמקייס
רכזת רישום גנים
יהודית דוד
רכזת צהרונים

לשכת ראש העיר

אבי אלקבץ
ראש העיר
סיגל קינן - מנהלת לשכת ראש העיר | בת אל אשכנזי - עוזרת ראש העיר | ליאת שלמה - מזכירת לשכת ראש העיר
מזכירות לשכת ראש העיר

מנכ"ל העירייה

שלום שלמה
מנכ"ל העירייה
נדב מונק
עוזר מנכ"ל
כרמית טויס
מנהלת לשכת מנכ"ל
מיטל תומר
מזכירת לשכת מנכ"ל

לשכת סגן ראש העיר ומ"מ ראש העיר

חביב פרץ
סגן ומ"מ ראש העיר
קארין וקנין
מזכירת סגן ראש העיר חביב פרץ
דיקלה מרזר
רכזת תרבות יהודית

לשכת סגן ראש העיר

שלמה מליחי
סגן ראש העיר
רויטל לוי
מזכירת סגן ראש העיר שלמה מליחי
יהודה משה
עוזר סגן ראש העיר וראש מנהלת השכונות

מחלקת דוברות והסברה

כפיר בזק
דובר העירייה
רחלי אילוז
מזכירת דובר העירייה
אביב מרדכי
עורך תוכן

אגף הנדסה

ישראל קנטור
מהנדס העיר
סיון גנדי
מזכירת מהנדס העיר
דני שמואל
מהנדס כבישים
ענבר שחר
מזכירת מהנדס כבישים

הוועדה המקומית לתכנון ובנייה

ישראל קנטור
ראש אגף הנדסה, מהנדס העיר
אתי בן אבו
מנהלת תפעול ומזכירת הוועדה לתכנון ובניה
יואל מטמון
רמ"ד רישוי ובינוי
אלכס דסקל
מנהל תחום בודקי תוכניות ופיקוח על הבניה
עמית מלול
בודקת בקשות להיתר
יקטרינה פורטנוי
מידענית
הנא שוגן
בודקת היתרים
רעות אסולין
בודקת היתרים
שירן וסרמן
מזכירת קבלה ועדת בנין ערים
גיא עטיה
מפקח בניה
בשמי עזמי דאי

שני עמיאל
מזכירת תחום מפורטות
טל סויסה
GIS, מזכירת פיקוח
אייל שקד
ארכיבאי

מבקרת העירייה והממונה על תלונות הציבור

רו"ח עינב פרץ
מבקרת העירייה והממונה על תלונות הציבור
אסתר אסייג
מזכירת מבקרת העירייה

הלשכה המשפטית

עו"ד איתי קידר
היועץ המשפטי לעירייה ולועדה המקומית לתכנון ובניה, הממונה על התביעה
עו"ד אורלי חקוקי
מנהלת תחום בכירה תביעה עירונית | ממונה על העמדת מידע לציבור לפי חוק חופש המידע
חלי בן עמי
מזכירת הלשכה המשפטית
חלי בן עמי
מזכירת הלשכה המשפטית

אגף משאבי אנוש ומחלקת שכר

חמוטל גנון
מנהלת אגף הון אנושי
מיטל חורי
רכזת כח אדם
רונית פייגין
מנהלת מח' שכר

מינהל כספים ותשלומים עירוניים

יצחק שריקי
גזבר העירייה
סיון נחמן
מזכירת גזבר העירייה
נטע אברהם
מ. חשבונות ספקים
לנה סדישב
מ. חשבונות קבלנים
אתי דימרי
מנהלת מרכז תשלומים
קרן אשור
מזכירת מרכז תשלומים
עופרה שדו
מנהלת תחום אכיפה - מחלקת הגבייה

הלשכה לפניות הציבור והמוקד העירוני

איתי כהן
חבר המועצה הממונה על תיק פניות הציבור והמוקד העירוני
אורן אקיקוס
עוזר בכיר לראש העיר ומנהל לשכת פניות הציבור
לוסי קבליו
מזכירת הלשכה לפניות הציבור
זהבה עובדיה
מזכירת פניות הציבור
יובל כהן
מנהל מוקד עירוני 106
אירנה בר
מנהלת האגודה לתרבות הדיור ושרות ייעוץ לאזרח
יהודה משה
עוזר סגן ראש העיר וראש מנהלת השכונות

מנהל החינוך

אורנית פורן סויסה
דוברות והסברה
ענבל פרץ
רכזת דיווחים והנגשות למשרד החינוך
יהודית דוד
רכזת צהרונים
ציונה אלמקייס
רכזת רישום גנים
איילת טננבאום
רכזת החינוך הקדם יסודי
מאיר סלע
חשב מינהל חינוך
אביבה גבאי
רכזת כוח אדם והממונה על פניות הציבור במינהל החינוך
איתי שלמה
קב"ט עירוני
יהודית פרץ
מנהלת היחידה לקידום נוער
נגה בן אילוז
מנהלת תחום בתי ספר על יסודיים
גלית דגן
מנהלת תחום בתי הספר היסודיים
טינה ולדמן
ראש מינהל החינוך
גיורא יוספטל 26, עפולה
נטלי ברום
מזכירת אגף החינוך
מאירה אקוקה
מזכירת אגף החינוך
רונית אברך
מח' תחום בתי ספר
פרח כהן
מזכירת מחלקת החינוך המיוחד
מאיר עוזרי
מנהל מחלקת החינוך המיוחד
אפרת שמואלי
מנהלת מחלקת הסעות
אורלי בן נעים
רכזת סל תרבות
איציק ויצמן
מנהל מרכז פסגה

יחידה לביקור סדיר

פליקס גיסמן
מנהל היחידה לביקור סדיר
הדר שלי
קצינת ביקור סדיר
זאנה בן דוד
קצינת ביקור סדיר

מינהל החינוך - מזכירות

נטלי ברום
מזכירת אגף החינוך
מאירה אקוקה
מזכירת אגף החינוך

אגף תרבות

יניב בוגנים
מנהל אגף תרבות
לירז אליהו
רכזת אירועים
לירון אנג'ל
מזכירה וחשבת האגף

הגלריה העירונית

מיכל ביז׳ינסקי
מנהלת היכל התרבות והגלריה העירונית
חטיבה תשע 15, עפולה
עוז זלוף

חטיבה תשע 15, עפולה

אגף שפ״ע

שמעון עמר
מנהל אגף שפ״ע
מיטל הרשקו
מזכירת אגף שפ״ע
רנית פקרמן
מזכירת אגף שפ״ע
מיטל ארגמן
חשבת אגף שפ״ע
אורנית תעסה
רכזת רכב, אגף שפ״ע
בת אל בניאס
רכזת רישוי עסקים
קרן סרוסי
מזכירת מח' איכות הסביבה ורישוי עסקים
יהורם לוי
מנהל חזות העיר
טל קרוטמן
מפקחת בעלי חיים
אורי ברוך
מנהל מחלקת חשמל
רחוב קהילת ציון 18, סמוך לאולמי פאר-עפולה

השירותים הוטרינריים

ד״ר יואל בנט
וטרינר עירוני
טלי קורטמן
מפקחת ווטרינרית
אתי פרג
מזכירת השירות הוטרינרי

מחלקת פיקוח ורשות החניה

יהודה כהן
מנהל רשות הפיקוח והחניה
חני פניכל
רכזת מחלקת פיקוח ואכיפה
סבטלנה ויצמן
ראש מדור חניה
דורון שושן
מזכירות רשות החניה

מחלקת גינון

רביד גלסמן
מנהל מחלקת גינון
אמנון ברגר
מפקח גינון - עפולה תחתית + c1
ארז אנקרי
מפקח גינון - עפולה עלית, גבעת המורה ורובע יזרעאל

מנהלי אזור

דודי חייט
מנהל אזור עפולה עילית
גילה סויסה
מנהלת אזור עפולה עילית – צפון–מזרח + נוף יזרעאל בגבעת המורה
אליחי כהן
מנהל אזור גבעת המורה
כפיר חנוכה
מנהל אזור רובע יזרעאל + אזור C1
דוד זריהן
מנהל אזור עפולה מרכז ושיכון פועלים
מכלוף וקנין
מנהל אזור התעשייה עפולה תחתית ושיכון עובדים
שמעון שטרית
מנהל אזור שכונה מערבית

לשכת המשנה למנכ"ל

אבי אלבאז
משנה למנכ"ל
איתי אליהו
מנהל מרכז צעירים
חנן בן דוד
מנהל מח' נוער

מחלקת קליטה וקהילה

אינה אוקון
מנהלת מח' קליטה וקהילה
כיכר העצמאות 3 (בניין קדוש) קומה 3‏
ליאה שליו
רכזת אדמיניסטרציה
טל פרי
רכזת פרויקטים

בית יד לבנים

ניסים אוחיון
יו"ר בית יד לבנים
אילנית שיטרית
רכזת בית יד לבנים
שדרות יצחק רבין 1, עפולה

לשכת מנהל הרווחה

אפרת יוסף
מזכירת מינהל הרווחה
שרון בוסתן
המרכז לילד ולמשפחה
רעיה דנינו
מזכירת המרכז למשפחה
אילנית ויטמן
מרכזת יחידה לנערה ובתים חמים
אילנית ויטמן
מנהלת היחידה לנער/ה
רמי קלובסקי
מרכז היחידה להתמכרויות
לנה ברזון
רכזת תכנית עוצמה ונושמים לרווחה
דליה כהן
עובדת מנהל וזכאות
הילה כהן
עובדת מינהל וזכאות
ג'נה גרה
עו"ס משפחה וסדרי דין ורכזת תחום שיקום

קונסרבטוריון עירוני

לילך מידן
מנהלת הקונסבטוריון
דפנה קבלו
מזכירת הקונסבטוריון

ספורט ופנאי

עמית אשכנזי
מנהל הבריכה העירונית
קאנטרי קלאב

אילנה ברסלבסקי
מנהלת הספריה העירונית
יאיר כתר
מנכ"ל עמותת דור לדור
דניאל בן
מנכ״ל שחקים עפולה

פארק עירוני עפולה

שלומי אלבז
מנהל הפארק העירוני
גולן וקנין
מנהל תפעול וגן חי
מזכירות הפארק
מזכירה

מחלקת דוברות והסברה

כפיר בזק
דובר העירייה
רחלי אילוז
מזכירת מחלקת דוברות והסברה
אביב מרדכי
אחראי ניו מדיה ואתר עירוני

החברה הכלכלית לפיתוח עפולה

נתנאל כהן
מנכל החברה הכלכלית לפיתוח עפולה
עליזה מלכה
הנהלת חשבונות - החברה הכלכלית
לירון גושן ארד
אחראית פרוייקטים ורכש - החברה הכלכלית

מנהלת אזורי תעשיה - עפולה-יזרעאל

שחר אורן
מנכ״ל מנהלת אזורי תעשיה עפולה-יזרעאל
ת.ד. 90000 עפולה 1812003
שגיא וויץ
גזבר מנהלת אזורי תעשיה עפולה-יזרעאל

החברה העירונית לחינוך

טינה ולדמן
מנכלית ההחברה העירונית לחינוך
אלי ועקנין
מ.מ מנהל כספים - החברה העירונית לחינוך

ביטחון קהילתי

עומר לב
מנהל היחידה לביטחון קהילתי
ישראל פופלוביץ
רכז קהילה

פוקוס - מרכז צעירים עפולה

איתי אליהו
מנהל פוקוס מרכז צעירים
יוספטל 26, בניין ברוש, קומה 1
אדנה אנניה
רכז השכלה גבוהה
דורית סדרס
רכזת השכלה גבוהה
יונית ג׳יבלי
רכזת פיתוח קהילה
שני כהן
רכזת חיילים משוחררים
ירדן שאטו
רכזת פיתוח קריירה

רכזת תכנית בשבילי
יהודית פולק
רכזת תכנית שירות לאומי אזרחי
לילי קפלן
מזכירת פוקוס מרכז צעירים

עמותת דור לדור

יאיר כתר
מנכ"ל עמותת דור לדור
מירב גדסי
מזכירת עמותת דור לדור
רחל שרון
מנהלנית עמותת דור לדור

מינהלת רובע יזרעאל

ימית ונקור
מזכירת מינהלת רובע יזרעאל
אורטל פרץ
מנהלת פרויקטים
שאדי אגבאריה
מנהל פרויקטים

מינהלת אחזקת מוסדות ציבור וחינוך

בוריס אוצ'קובסקי
מהנדס מבנים
עדי נחום
מזכירה
עובדיה סבטי
צוות אחזקת מוסדות חינוך וציבור

חברי מועצת העיר

אבי אלקבץ - ״עפולה אחת״
ראש העיר
קרן אלקריף - ״עפולה אחת״

חביב פרץ - ״הבית היהודי״
סגן וממלא מקום ראש העיר
שלמה מליחי - ״עוצמה״
סגן ראש העיר
לירז וזאן - ״עוצמה״

איתי כהן - ״הבית החברתי״

עדיאל אילוז - ״היזרעאלים״

ד״ר בוריס יודיס- ״עפולה ביתנו״

מיכאל ברקן - "יחד"

דני דסטה - ״באנד״

נגה שרון - ״באנו לשנות״

הרב מנחם גולד - ״שסג״

צורי כהן - ״שסג״
סגן ראש העיר
כפיר סרוסי - ״הליכוד״

עו״ד מוטי אלוש - ״הליכוד״

בתיה אדרי - ״תנופה לעפולה״

משה לוי - ״תנופה לעפולה״

אגף הנדסה

ישראל קנטור
מהנדס העיר
סיון גנדי
מזכירת מהנדס העיר
סמדר יום טוב
אחראית פרויקטים הנדסיים
מיטל ג'בלי
רמ"ד תיאום רשויות ובקרה
אתי וקנין
רמ"ד קידום פרויקטים
שרית יאסו
חשבת ורכזת נגישות
אסתי יצחק
חשבת אגף הנדסה

מחלקת נכסים

מיטל חן שושן
רכזת נכסים והקצאות
מיטל ג'בלי
מנהלת מחלקת נכסים

שיטור עירוני

מאור אנג'ל
מנהל מחלקת השיטור העירוני

רכש

מיכל סולטן
רכזת רכש
רח' יהושוע חנקין 47 עפולה, בניין העירייה
אתי יפרח
מנהלת מחלקת רכש

מחלקת נוער

חנן בן דוד
מנהל מח' נוער
רינה מורד
מזכירת מחלקת נוער
יעל גוזלן
רכזת תנועות וארגוני נוער
עדי טל
רכזת הכנה לצה"ל
רבקה טגאי
רכזת מנהיגות ומעורבות חברתית

אגף הרווחה

איתי כהן
חבר המועצה הממונה על תיק הרווחה
סיגל בניאס
מנהלת אגף רווחה

השירות לאזרחים מבוגרים וותיקים

חיה ייטיב
מנהלת מדור לאזרחים ותיקים
עמותת דור לדור

השירות לילד ולנוער

שרון בוסתן
מנהלת מרכז לילד ולמשפחה
מוקד דיווח לילדים ונוער בסיכון

יחידה לטיפול בהתמכרויות ואסירים משוחררים

רמי קלובסקי
רכז היחידה להתמכרויות סמים ואסירים
מריה לבנטל
עו"ס יחידה לטיפול בסמין ושיקום האסיר
עידית שחר
עו"ס התמכרויות
אליאן אלון
מדריך התמכרויות נשים
טל גרינשפון
מדריך התמכרויות בוגרים
עמית סבג
עובד סוציאלי
אלכס מטבייב
מדריך נוער
תמר בר שדה
עו"ס נוער

שירותי דת

שלום מזרחי
מ"מ מזכיר המועצה הדתית
שמואל דוד
רב העיר
משה משיח
יו"ר וממונה בסמכות הכרעה
שלמה ויצמן
רב שכונה
ראובן בנינו
רב שכונה
בנימין זאודה
רב שכונה

אב הבית בניין העירייה

שי מליחי
אב הבית, בניין העירייה