ראש העיר  אבי אלקבץתושבי עפולה היקרים,

העיר עפולה נמצאת באחד הצמתים החשובים בתולדותיה, נקודת זינוק לעבר עתיד טוב יותר בכל התחומים. 

המטרה שלי כראש העיר, היא להעניק לתושבי העיר את השירות הטוב ביותר בכל הנושאים בהם קיימים ממשקים בין העירייה לתושב, ולייעל את עבודת העירייה אל מול התושבים. 

אני רואה בנושא החינוך את הגורם החשוב ביותר להתפתחות האישית והעירונית, ולכן החלטתי לעמוד בעצמי בראש ועדת החינוך העירונית על מנת להתוות דרך ומדיניות ולהעניק לתלמידים ולמורים את התנאים הטובים ביותר להצלחה, ולהורים את השקט והביטחון שעתיד ילדיהם נמצא בידיים הטובות ביותר. אינני מתכוון להתפשר כהוא זה בנושא החינוך, בין אם במימד הפדגוגי ובין אם במימד הפיזי. אנחנו לא נוותר לאף תלמיד וגם לא נוותר על אף תלמיד, ולכולם נעניק הזדמנות שווה להצליח ולהגיע למצוינות בכל תחום שיבחרו. 

לצד הפיתוח הפיזי הצפוי בעיר בשנים הקרובות, נקפיד לפתח את עפולה כעיר ירוקה וזאת כהמשך לפיתוח הפארק העירוני רחב המימדים ופארקים נוספים בעיר, נשקיע יותר בתחום התרבות לכל סוגי האוכלוסייה ונעודד ספורט כדרך חיים.  

אני רואה בנגישות ובשקיפות העירייה כלפי התושבים נדבך חשוב מאד. אתם מוזמנים להגיע לישיבות המועצה ולצפות כיצד מתקבלות החלטות העירייה, לעקוב אחרינו בדף הפייסבוק העירוני ולגלוש באתר העירייה, בו נעדכן באופן שוטף אודות המתרחש בעיר, ובו תוכלו למצוא מידע שימושי לנוחותכם, להתעדכן אודות אירועים המתרחשים ברחבי העיר ולהשתמש במגוון השירותים המקוונים הניתנים באתר ומאפשרים לכם לפעול בצורה נוחה וידידותית. 

אני מאחל לכם גלישה נעימה, 

אבי אלקבץ
ראש העיר

 

דרכי התקשרות עם ראש העיר:

אבי אלקבץ
ראש העיר
04-6520355/6