תושבים ומבקרים יקרים,

עיריית עפולה רואה בנגישות ובשקיפות שירותיה כלפי התושבים נדבך חשוב.

באתר זה ניתן למצוא מידע שימושי לנוחותכם, להתעדכן אודות אירועים המתרחשים ברחבי העיר ולהשתמש במגוון השירותים המקוונים הניתנים באתר ומאפשרים לכם לפעול בצורה נוחה וידידותית.

אנו פועלים על מנת להנגיש את המידע באתר האינטרנט גם לאנשים בעלי מוגבלויות שמיעה או ראיה.

אתר אינטרנט נגיש משפר את הנוחות וקלות השימוש בו לאנשים עם מוגבלות.

אתר העירייה נבנה בהתאם לתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות),

תשע"ג-2013 ולתקן W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0, level AA.

האתר פועל בצורה מיטבית ונגישה עם כל דפדפני האינטרנט העדכניים: גוגל כרום, ספארי, אינטרנט אקספלורר ועוד, במערכות ההפעלה ״ווינדוס״, ״מקינטוש״, ״אובונטו״ ועוד...

להלן תיאור פעולות שבוצעו במסגרת הנגשת האתר:

  • תפריט נגישות - בחלקו העליון השמאלי של כל עמוד, תמצאו תפריט נגישות המאפשר לכם לשלוט על גודל המלל, לשלוט ברמת הניגודיות של התצוגה, לשלוט בצבע הגופן, להפעיל הדגשות לקישורים, לחסום אנימציה ולשנות את הפונט לקריא יותר.

  • ניתן לנווט בדפי האתר באמצעות מקשי החיצים במקלדת.

  • האתר מותאם לגולשים המשתמשים בתוכנות קורא מסך.

האתר כולל:

  • טקסטים חלופיים לתמונות.

  • אפשרות הגדלת תמונות.

  • גרסאות pdf עם מלל נגיש - מצורפות למודעות תמונה אשר מכילות מידע.

  • כמעט כל המסמכים הקיימים האתר הינם קבצי pdf שאינם סרוקים או מסמכי word.

  • בניהם ניתן למצוא: מכרזי כוח אדם - גרסאות word, מכרזי רכש בגרסאות pdf קריא, פרוטוקולים של ישיבות מועצת העיר וטפסים שונים. 

הסדרי נגישות באירועי תרבות:

לקבלת פרטים לגבי הסדרי נגישות באירועים ולהגשת בקשות לביצוע התאמות - ניתן להתקשר
למוקד העירוני: 04-6520413 או: 04-6520314 או בפקס: 04-6484298 וכן לדוא"ל: [email protected].

אירועי התרבות מפורסמים בלוח האירועים בדף הבית. לצד כל אירוע מוצגים שעות פעילותו, מיקומו והסדרי הנגישות הקיימים באירוע. ללוח האירועים - הקישו כאן.

הסדרי הנגישות בבניין עיריית עפולה:

הגישה למבנה העירייה נגישה מהרחוב הראשי. במרחק של כ-150 מטר קיימת תחנת אוטובוס עם קווים הנגישים לבעלי מוגבלויות (15, 16 ו-13 המספקים גישה מכל רחבי העיר ומתחנת הרכבת. בכניסה מהחניה האחורית ישנם חניות נכים. דלת הכניסה מהרחוב נפתחת אוטומטית (לצדדים). בקומת הקרקע נמצאת הלשכה לפניות הציבור והמוקד העירוני לשירות התושבים. קיימים שירותים הנגישים לנכים ומעלית אשר עוצרת בכל קומות המבנה, במעלית קיימת מערכת כריזה הכורזת את שמה של כל קומה.

הסדרי הנגישות במבני ציבור ומוסדות חינוך:

עיריית עפולה רשמה את נושא הנגישות בצמרת סדר העדיפויות ורואה בתושבים בעלי מוגבלות כתושבים שווי זכויות, הזכאים ליהנות מנגישות מלאה בעיר עפולה - הן למבנים, הן בפעילויות והן בשירותים שמעניקה הרשות ולהיות חלק בלתי נפרד מהמרקם החברתי והציבורי של העיר. 

עיריית עפולה עושה מאמצים במטרה לקדם תכניות להנגשת תשתיות, מבני ציבור, מוסדות חינוך והמרחיב הציבורי במטרה להעניק את השירות הטוב ביותר לתושבים. 

לפניכם רשימה של מבני ציבור ומוסדות חינוך שבוצעו בהם הסדרי נגישות. המידע הינו עדכני למועד פרסומו והינו לצרכים אינפורמטיביים בלבד. במידה ונתקלתם במקרה שנדרשת בו התאמה מיוחדת, הינכם מוזמנים לפנות ולדווח למוקד העירוני (106). טעות סופר לא תחייב את העירייה. 

לרשימת המבנים הקישו כאן - גרסת אקסל

לרשימת המבנים הקישו כאן - גרסת PDF

נגישות במוסדות חינוך:

הנגשה פרטנית

הקישו כאן למידע אודות הנחיות להגשת בקשות פרטניות במוסדות חינוך ותהליך ההנגשה הפרטנית

קבלת סיוע במילוי טפסים

ניתנת בזאת אפשרות לקבלת סיוע במילוי טפסים כמו: הרשמה לגן/בית ספר/חוגים/בקשה וכו
יש לתאם באמצעות הטלפון : 04-6520304 

אפשרות לקבלת מלווה מטעם העירייה


ניתנת בזאת אפשרות לקבל סיוע של מלווה מטעם העיריה אל ישיבה/פגישה שמתקיימת בעירייה הכל בתיאום מראש וזמן סביר לפני הישיבה/הפגישה.ניתן לפנות למוקד העירייה 106.
רכזת הנגישות בעירייה הינה שרית יאסו, וניתן ליצור עימה קשר באמצעות הדוא״ל [email protected] הפקס: 04-6520442 והטלפון: 04-6520387.
הצהרת הנגישות עודכנה לאחרונה בתאריך 15/04/2023.

לרשותך בכל בקשה ושאלה:

אנו משקיעים מאמצים רבים כל העת במטרה להעמיד לרשותכם מידע נגיש ככל האפשר. בכל מקרה בו הינך נתקל במידע אשר אינו נגיש דיו עבורך, ובאם קיימת תקלה או שיש לך הערה, שאלה או בקשה לקבלת מידע - נשמח לעמוד לרשותך, באמצעות פניה למנהל הדיגיטל באמצעות דואר האלקטרוני: [email protected] או בטלפונים:  04-6520426 | 04-6520371 | 04-6484243