חיים בסרט טוב

ביום ראשון האחרון ציינו ברחבי העולם את "הולנטיין דיי" יום האהבה הבינלאומי ובעיריית עפולה דאגו לתושבים לדייט ביתי רומנטי שכלל צפייה בסרט קולנוע חדש לבחירתם ומארז של פופקורן ושוקולד


יוצאים לדייט ביתי! נגיף הקורונה שפרץ לחיינו לפני כשנה אילץ אותנו לשנות את שגרת חיינו לבלי היכר. בילוי פשוט במסעדה או בסרט אסורים כבר חודשים ארוכים שלא לדבר על שלושה סגרים לאורך השנה האחרונה. בעיריית עפולה, שרגילים להפיק אירועים ופעילויות תרבות ופנאי לאורך כל השנה בשגרה, נאלצו למצוא פתרונות בעקבות הקורונה ולצד מאות מפגשי זום קיימו גם אירועים יצירתיים שעמדו בכל הנחיות הקורונה כגון שיירות עצמאות, משאיות קצב, ערבים רומנטיים ועכשיו גם הפקה יצירתית במיוחד לקראת "הולנטיין דיי".

במסגרת יום האהבה הבינלאומי שצוין ביום ראשון האחרון חילקה עיריית עפולה כאלף מארזים רומנטיים שכללו קוד לסרט קולנוע מתוך ספריית סרטים חדשים שמציעה רשת הקולנוע 'מובילנד' שמקימה בימים אלה בעפולה את מתחם הקולנוע הגדול בצפון שיכלול 8 בתי קולנוע מפוארים ומתחם בתי קפה ומסעדות, ומארז מפנק הכולל שקית פופקורן וקצת שוקולד, אתם יודעים- בשביל המתיקות שכולנו זקוקים לה בימים אלו.

מחלקת התרבות של רשת 'שחקים' שהופקדה על המיזם דאגה לפרסם את המיזם בעמודי העירייה הרשמיים ברשתות וזכתה למאות פניות של תושבים שהתבקשו לכתוב משפט רומנטי על בני זוגם לאחריו נרשמו למיזם וביום ראשון הקרוב, יוכלו לציין את "יום האהבה" באמצעות סרט רומנטי יחד עם בני זוגם או בני משפחתם ובסיום המבצע נרשמו כאלף תושבים שנהנו מסרט חדש וקצת רומנטיקה.