אושרה התכנית האדריכלית של בית ספר אלומות החדש

התכנית האדריכלית לבניית בית ספר חדש שיחליף את בית הספר אלומות הוותיק בעפולה עילית הוצגה לראש העיר וכוללת בית ספר חדש ומודרני עם 18 כיתות וחללי לימוד פנימיים וחיצוניים


70 שנה אחרי: ראש העיר אבי אלקבץ אישר בימים האחרונים את התכנית האדריכלית לבנייתו של בית ספר "אלומות" החדש שייבנה על חורבותיו של בית ספר אלומות הישן שהוקם לפני כ-70 שנה. כזכור, לפני מספר חודשים התקבל האישור המיוחל ממשרד החינוך לבניית בית ספר חדש ומיד פרסמה עיריית עפולה מכרז ובו ביקשה מחברות אדריכליות להגיש תכנית לבניית בית ספר חדש ומודרני. השבוע הגישה החברה הזוכה את התכנית האדריכלית הכוללת את הריסת בית הספר הישן בשני שלבים ובנייתו של בית ספר חדש ומודרני עם 18 כיתות וחללי לימוד פנימיים וחיצוניים. 

בנייתו של בית ספר אלומות מצטרפת לשורה ארוכה של פרויקטים ומוסדות חינוך שקידם ראש העיר אבי אלקבץ בשנתיים וחצי האחרונות מאז בחירתו לתפקיד ובראשם בית הספר הוותיק אלון יזרעאל, בית הספר היסודי שוהם ובית הספר אוהל מאיר שכבר נהרס ובנייתו עתידה להתחיל בקרוב. בנוסף, נבנו שלושה אגפים חדשים בבתי הספר אלון בן גוריון שנחנך השבוע, בית הספר תדהר ובית הספר גוונים. 

ראש העיר אבי אלקבץ אמר: "לא מדובר בשדרוג ושיפוץ המבנים הקיימים אלא הריסה של כל המבנים ובנייה של מבנים חדשים ומודרניים לחלוטין לטובת ילדי השכונה שייהנו מסביבת למידה חדשנית ואיכותית המותאמת לעתיד".