נוקי נאקאגאווה מיפן זכה בטורניר "עפולה אופן 2022"

טורניר הטניס הבינלאומי הראשון שהתקיים בעפולה הסתיים בנצחונו של היפני שגבר על יריב מיוון. ראש העיר אבי אלקבץ שהעניק למנצח את הפרס: "נרחיב את מתח הטניס בעוד ארבעה מגרשים ונהפוך את הטורניר למסורת".


אוקי נאקאגאווה מיפן זכה בסופ"ש האחרון בפיוצ'ר הבינלאומי הראשון שהתקיים בבירת העמק תחת השם "עפולה אופן 2021" לגברים על סך 25 אלף דולר בחסות "קבוצת חסון".  במשחק הגמר נפגשו הטניסאים נאוקי נאקאגאווה מיפן שדורג 8 בטורניר לאחר שגבר 3:6 ו-6:7 על דן אדה הצרפתי, ומיכאיל פרבולאראקיס מיוון (מדורג 4) שגבר 2:6 ו-3:6 על המדורג 2 בטורניר, פיליפ פליוו הקנדי. היפני, גבר במשחק הגמר 6:4, 4:6 ו-3:6 על פרבולאראקיס היווני לאחר שעתיים ו-21 דקות לעיני כ-350 צופים במתחם הטניס המטופח בעפולה. יממה קודם לכן זכו ליאור גולדנברג וסער סימון בטורניר הזוגות. הצמד הישראלי, דורגו 4 בטורניר, גברו בגמר 6:7, 6:2 ו-7:10 על דניאל צוקרמן מישראל ודן אדה מצרפת (מדורגים 1).

בטקס הסיום אמר יו"ר איגוד הטניס אבי פרץ כי מתחם הטניס בעפולה הוא אחד המתחמים היפים בישראל ואיגוד הטניס ישמח לקיים בעתיד טורנירים נוספים בעפולה. כמו כן ביקשו באיגוד הטניס להודות לראש העיר אבי אלקבץ, למנהל אגף הספורט שלומי אלבז, ליו"ר מועדון הטניס עפולה עודד הירשברג, לצוות מועדון הטניס עפולה מקס סעדון ויוני וילנד, לשופט הראשי פבל ליסובצב, למתאמת התחרות יונה יאיר וכמובן לספונסר נותן החסות "קבוצת חסון" על תרומת הפרס.

צילום: אלכס גולדנשטיין, איגוד הטניס.