בכירים בשירות המדינה קיימו סיור לימודי בעיריית עפולה

מנכ"ל עיריית עפולה שלום שלמה אירח קבוצת מנהלים בכירים משירות המדינה, במסגרת תכנית הכשרה להעצמה ופיתוח יכולות ניהול וההתמודדות עם אתגרי המדינה של המדרשה הלאומית למנהיגות, ממשל וניהול


עיריית עפולה אירחה השבוע משלחת מנהלים המשתייכים לסגל הניהולי הבכיר במגזר הציבורי המשתתפים בתוכנית שנועדה להעצים ולפתח את יכולות הניהול וההתמודדות שלהם עם אתגרי המדינה והחברה בהווה ובעתיד. מטרת הגעתם של חברי המשלחת לעפולה הייתה ללמוד על ניהול עיר המאופיינת בצמיחה דמוגרפית מואצת ובתהליכי פיתוח משמעותיים, בכלל תחומי הפעילות והעשייה. בנוסף, ביקשו חברי המשלחת לבחון דרכים באמצעותן ניתן לשפר את שיתופי הפעולה בין השלטון המרכזי למקומי לטובת התושבים. 

במסגרת הביקור נפגשה הקבוצה עם ראש העיר אבי אלקבץ, מנכ"ל העירייה שלום שלמה (בוגר תוכנית זו) ומנהלים ובעלי תפקידים העובדים בעירייה במגוון רחב של תפקידים. לאחר מפגש היכרות בבניין העירייה יצאה הקבוצה לסיור עומק מקצועי בכל רחבי עפולה. המשתתפים התרשמו מתהליכי השינוי והצמיחה של העיר בשנים האחרונות והודו למנכ"ל העירייה שלמה על הביקור. אחת המשתתפות, חן דנוך, אמרה: "תודה לעיריית עפולה על ביקור וסיור מרתק ומלמד עם מנהלים ועובדים שאוהבים את העיר שלהם ויש להם תכניות לעשרים השנים הבאות לפיתוח, יזמות וחדשנות. למדתי המון והיום אני שגרירה של העיר עפולה".