חדש בבתי הספר בעפולה: שיעור בטניס שולחן

לאחר הכנסת ענף האופניים בבתי הספר היסודיים בעיר, כעת הגיע לתלמידי עפולה ענף ספורט נוסף - טניס שולחן. ראש העיר: "אני שמח שהתלמידים שלנו מקבלים מגוון רחב של ענפי ספורט".


אגף הספורט של עיריית עפולה ממשיך לחדש: בימים אלה נהנים תלמידים בעיר עפולה משיעור ספורט חדש – טניס שולחן או בשמו העממי יותר – פינג פונג. כידוע, הטניס שולחן נחשב לענף ספורט פופולארי המאפשר לכל אחד או אחת למצוא עת עצמם וליהנות מפעילות ספורטיבית איכותית ומהנה. כחלק מהפרויקט החליטו באגף הספורט העירוני לרכוש לבתי הספר היסודיים בעיר שולחנות טניס, רשתות, מחבטים וכדורים שישמשו את התלמידים. כמו כן מינו את איציק כליפה שהקים לפני כשלושים שנה את אגודת 'הפועל עירוני עפולה' בטניס שולחן ולמעשה עושה קאמבק לענף האהוב. כליפה אמר השבוע: "אני שמח לאחר תקופה ארוכה להכניס שוב את הענף הזה לבתי הספר, אין לי ספק שתלמידים רבים ימצאו את מקום בטניס שולחן. המטרה היא לקדם את התלמידים, למצוא את המצטיינים ולהקים בעתיד הקרוב מועדון תחרותי בבירת העמק".

מנהל אגף הספורט, שלומי אלבז, אמר: "טניס שולחן טומן בחובו השלכות מנטאליות חשובות, כדוגמת שיפור ביטחון העצמי, פיתוח משמעת עצמית, עמידה בתנאי לחץ, אשר משתלבים יחד עם סיפוק והנאה מספורט מעניין, מהיר, וכזה שכולם יכולים להצליח בו". 

ראש העיר אבי אלקבץ אמר: "בהמשך להכנסת שיעורי שחייה ורכיבת אופניים לתלמידי העיר, אני שמח שמעתה ייהנו התלמידים בעפולה מענף ספורט חדש שמצטרף לכל ענפי הכדור המוכרים והאהובים״