'השנאוצר' מגיע לעפולה

רגע לפני גמר התכנית 'הזמר במסיכה' נחשף כי נדב אבקסיס הוא 'השנאוצר'. בעוד כשבועיים הוא יגיע לעפולה במסגרת הפקת סוף השנה האזרחית של ה"אוהל" שתכלול מסיבה ענקית ומופע סטנדאפ במהלכו יחשוף אבקסיס לבטח סודות מאחורי הקלעים


הכלב הכי מפורסם במדינה הודח השבוע מהתכנית "הזמר במסכה" - כל כך קרוב לגמר. המפורסם שהסתיר מאתנו שנים את הקול הענק שלו והתגלה בתחפושת 'השנאוצר', הוא הקומיקאי נדב אבוקסיס שאמנם לא יגיע כבר לגמר התכנית אבל יגיע בעוד כשבועיים (30.12) להפקת סוף שנת 2021 ב"אוהל" המופעים שבפארק העירוני בעפולה שתכלול מסיבת ענק, אלכוהול, דוכני אוכל וכאמור מופע סטנדאפ של אבקסיס. 

אבקסיס נחשב לאחד הקומיקאים האהובים על תושבי עפולה. כזכור, בתאריך ה-21 לפברואר השנה החליטה ממשלת ישראל לפתוח את עולם התרבות אחרי הפסקה בת שנה בעקבות התפרצות נגיף הקורונה. עפולה הייתה לעיר הראשונה בישראל שפתחה ממש באותו היום את היכל התרבות להופעה של אבקסיס. הכרטיסים למופע הראשון נחטפו תוך מספר שעות ובעקבות הביקוש הגבוה סיכם ראש העיר אבי אלקבץ עם מנהליו של אבקסיס לקיום מופע שני רצוף ממש באותו הערב שאף הוא הפך "סולד אאוט" תוך שעות ספורות. 

עשרה חודשים בדיוק אחרי חוזר אבקסיס לעפולה והפעם למופע אינטימי שמתחם ההופעות החדש של "האוהל" בפארק העירוני כאשר הפעם הוא תופס את הכותרות לאחר שנשחף כמי שעמד מאחרוי התחפשות של "השנאוצר" האהוב ולבטח ישתף את הקהל שיגיע למופע בסודות שמאחורי הקלעים של התכנית. מה שבטוח הולך להיות מצחיק. כרטיסים ניתן לרכוש בלינק: https://afula.smarticket.co.il/event/5576 או בטלפון:  04-6595797.