עפולה נצבעה בכחול לבן

אגף שפ"ע בהובלת מחלקת חזות העיר תלו כ-3,500 דגלים ברחבי העיר והכינו את האנדרטאות ברחבי העיר לקראת טקסי זיכרון ויום העצמאות.


לקראת טכסי הזיכרון וחגיגות עצמאות 74 למדינת ישראל תלו צוותי אגף שפ"ע של עיריית עפולה בהובלת המחלקה לחזות העיר ומחלקת החשמל כ-3,500 דגלי ישראל ועוד אלפי מטרים של שרשראות תאורה (גרילנדות) ועשרות אלפי מטרים של סרטי קישוטים בצבעי הלאום. כמו כן נתלו בשבועות האחרונים על עמודי התאורה בצירים המרכזיים פסי לד ועיצובים של דגלי ישראל, מגני דוד ומפת המדינה מוארים אף הם בצבעי הלאום כמובן.

לצד הקישוטים עמלו צוותי האגף על הכנת אנדרטאות הזיכרון המרכזיות וכן של חללי מערכות ישראל, הטרור ופעולות האיבה הפזורות ברחבי העיר. במסגרת ההכנות ניקו, צבעו ושיפצו הצוותים 13 אנדרטאות ברחבי העיר לקראת טקסי הטרור והזיכרון שהחלו כבר השבוע עם טקס הזיכרון לחללי פעולות הטרור והאיבה וכן טקסי השואה.

מנהל אגף שפ"ע, איציק בן סימון, אמר השבוע: "כחלק מתכנית העבודה השנתית מיד עם סיום חג הפסח ואירועי חול המועד, התמקדו צוותי האגף בהכנות לקראת עצרות הזיכרון וחגיגות העצמאות של מדינת ישראל. אני רוצה להודות לראש העיר ולמנכ"ל העירייה על הגיבוי וכמובן למנהלי המחלקות והעובדים של האגף על המאמצים שהשקיעו כדי להגיע מוכנים לטקסים ולחגיגות ולעמוד במשימה שהוטלה עליהם".