עפולה: מאות השתתפו במצעד הדגלים

בעיריית עפולה החליטו לציין 55 שנים לשחרורה של בירת ישראל עם מצעד דגלים ססגוני ומרגש בו השתתפו ראש העיר אבי אלקבץ וממלא מקומו חביב פרץ עם תלמידים, מורים ותושבים.


המחלקה לתרבות יהודית של עיריית עפולה קיימה הבוקר את מצעד הדגלים לציון יום ירושלים. כזכור, בשבועות האחרונים עלתה שאלת קיומו של מצעד הדגלים המסורתי בירושלים לסדר היום התקשורתי והציבורי ויצרה תסכול רב בקרב אזרחי המדינה.

ראש עיריית עפולה אבי אלקבץ שחרט על דגלו את אהבת הארץ וסמליה לצד שמירה על הצביון היהודי בעיר עפולה, החליט יחד עם ממלא מקומו חביב פרץ האמון על המחלקה לתרבות יהודית בעירייה, לקיים את המצעד בעפולה, לציון 55 שנים לשחרורה של בירת ישראל וכתשובה לכל מי שאומר שלהניף את דגל ישראל זאת התרסה.

במצעד שנוהל על ידי מנהלת המחלקה דקלה מרזר השתתפו, כאמור, ראש העיר אלקבץ, ממלא מקומו פרץ וגזבר העירייה איציק שריקי שליוו את מנהלי בתי הספר, אנשי הצוות ותלמידי החמ"ד בעיר שזכו לעידוד ותמיכה מתושבי העיר שהמתינו להם בצירים המרכזיים של העיר. את המצעד אבטחו עשרות שוטרים בפיקוד של סגן מפקד התחנה, מאבטחים ופקחים רבים לשמירה על ביטחון הצועדים.

ממלא מקום ראש העיר, חביב פרץ, אמר לאחר המצעד: "במיוחד בימים אלה, נניף את דגל ישראל בגאווה ונעביר לתלמידנו את הערכים של אהבת הארץ, אהבת ירושלים ואהבת העיר עפולה. תודה לראש העיר על השותפות, למנהלת האגף לתרבות יהודית, למנהלי בתי הספר וצוותי החינוך על שיתוף הפעולה וחיבור התלמידים ליום המיוחד, לעובדי עיריית עפולה וכוחות השיטור הביטחון על ליווי הצעדה".