ותיקי הפועל עירוני עפולה קטפו תואר ראשון

זה אף פעם לא מאוחר: קבוצת הוותיקים של הפועל עירוני עפולה קטפה תואר ראשון עם זכייה בגביע ליגת הוותיקים לאחר ניצחון בגמר על וותיקי הפועל בית שאן. השתיים ייפגשו גם במסגרת פלייאוף הליגה בקרב הישיר על האליפות.


קבוצת ותיקי הפועל עירוני עפולה שנולדה לפני שלוש שנים ביוזמת חבר המועצה, איתי כהן, הצליחה לקטוף תואר ראשון – גביע הליגה לאחר שגברה על וותיקי הפועל בית שאן בתוצאה 1:3 משערים של שחקני העבר קובי טרקה, יותם מלול ורון חייט. כ-200 אוהדים וחובבי כדורגל הגיעו ביום שישי האחרון לאצטדיון הכדורגל המטופח בקריית הספורט ע"ש בגין בעפולה בניהולו של עומרי זריהן שם צפו בכוכבי העבר המקומיים כשמנגד עמדו שחקני עבר של היריבה המושבעת מבית שאן. וזה לא הכל, שתי הקבוצות ייפגשו שוב, הפעם באצטדיון בבית שאן, במסגרת שלב הפלייאוף של הליגה, לקרב ישיר על תואר אלופי הליגה. מטרת ליגת הוותיקים היא לתת במה לשחקני עבר כדי להמשיך ליהנות מהמשחק שכה אהבו וכן לשמור על פעילות ספורטיבית וגוף בריא.

חבר המועצה איתי כהן, אמר: "זאת הייתה חגיגת כדורגל אמיתית. אני שמח שהצלחתי להקים את הפרויקט הזה בברכת ראש העיר אבי אלקבץ לטובת שחקני העבר וחובבי הכדורגל בעפולה. תהיו בטוחים שקבוצת הוותיקים שלנו עוד תזכה בתארים רבים". אלירן כהן, מנהל הקבוצה: "שחקני העבר נהנים מהמשחק לא פחות, אנו גאים בקבוצה הזו שמורכבת מעפולאים".

מנהל אגף הספורט, שלומי אלבז הוסיף: "אנו לא שוכחים את שחקני העבר שלנו, אני שמח לראות אוהדים רבים שמגיעים ונותנים כבוד. מתחם הספורט שלנו ע"ש בגין לא נח לרגע וזה בדיוק החזון של ראש העיר, מגרשי ספורט שישמשו את כל הגילאים והמינים בעיר".