עפולה: 50 שחקנים השתתפו באליפות בתי ספר בטניס שולחן

לפני כחצי שנה נכנס לראשונה ענף הטניס שולחן לבתי הספר היסודיים בעפולה. לפני כשבוע נערכה אליפות עפולה הראשונה לבתי ספר שבה השתתפו שחקנים משבעה בתי ספר בעיר ובסיומה קטף הראל אהרוני מבית ספר יהלום את המקום הראשון.


אגף הספורט של עיריית עפולה ממשיך לחדש: לפני כחצי שנה החלו תלמידים בעיר עפולה להתאמן בשיעור ספורט חדש – טניס שולחן או בשמו העממי יותר – פינג פונג. לפני כשבוע נערך אירוע השיא שבמסגרתו התקיימה אלפות עפולה הראשונה לבתי ספר בהשתתפות כ-50 שחקנים בגילאי ד-ו' משמונה בתי ספר ובתוכם: אלומות, מעלות ניסים, מוריה, יהלום, גוונים, אלון יזרעאל ותדהר וכן בית ספר נוסף מהיישוב גן נר שהתארח בתחרות שבסיומה קטף את המקום ראשון הראל אהרוני מבית הספר יהלום. את התחרות יזמו באגף הספורט העירוני בהנהלת שלומי אלבז והפיק המאמן איציק כליפה שהקים לפני כשלושים שנה את אגודת 'הפועל עירוני עפולה' בטניס שולחן ולמעשה עשה השנה קאמבק לענף האהוב.

כידוע, הטניס שולחן נחשב לענף ספורט פופולארי המאפשר לכל אחד או אחת למצוא עת עצמם וליהנות מפעילות ספורטיבית איכותית ומהנה. באגף הספורט העירוני רכשו לבתי הספר היסודיים בעיר שולחנות טניס, רשתות, מחבטים וכדורים שישמשו את התלמידים.

כמו כן מינו את כליפה אמר השבוע: "אני שמח שהצלחנו להכניס שוב את הענף הזה לבתי הספר, אין לי ספק שתלמידים רבים ימצאו את מקומם בטניס שולחן. המטרה היא לקדם את התלמידים, למצוא את המצטיינים ולהקים בעתיד הקרוב מועדון תחרותי בבירת העמק".