עפולה: כ-4,320 ילדים נרשמו לקייטנות העירוניות

עיריית עפולה פתחה לפני כשבוע את הקייטנות העירוניות של החופש הגדול עם היענות גדולה הן בגני הילדים והן בבתי הספר של החופש הגדול.


בעיריית עפולה הביעו השבוע סיפוק מההרשמה הגבוהה לקייטנות הקיץ ה"גן של החופש הגדול" לילד הגנים ו"בית הספר של החופש הגדול", קייטנת "סאמר סקול" וכן קייטנת "סיסמא לכל תלמיד" אליהם נרשמו גם יחד כ-4,320 ילדים בסך הכל. מדובר בכ80% אחוזי הרשמה בגני הילדים כאשר הנתון לא כולל את ילדי החינוך המיוחד, ותלמידי הזרם החרדי שנמצאים במסגרות לימודיות עד ה-30.7.

במינהל החינוך ציינו השבוע כי המספר הגבוה של הנרשמים הוא תוצאה של מגוון קייטנות רחב במחירים נמוכים הכולל קייטנות קצרות של שלושה שבועות עד השעה 13:00 במחיר של 300 שקלים בלבד, קייטנות קצרות של שלושה שבועות עד השעה 16:00 במחיר של 950 שקלים בלבד וכן קייטנות של שישה שבועות עד השעה 16:00 במחיר של 1,400 שקלים (1,300 לילדים הרשומים צהרון לאורך השנה). סיבה נוספת לאחוז הנרשמים הגבוה היא תכנית עשירה לגני הילדים ולבתי הספר הנהנים מפעילויות חווייתיות, חינוכיות המשלבות למידה לצד הנאה וכיף. כמו כן, כדי להקל על ילדי הגנים, התקיימו רוב רובן של הקייטנות במסגרת המוכרת לילדים, בגנים שלהם, עם צוותי חינוך מוכרים, מקצועיים ומחויבים שעובדים עפ"י תכנית עבודה פדגוגית וחינוכית, שאושרה ע"י משרד החינוך.