הישג למועדון הטניס בעפולה: מקום שני למיכאל סרגני בתחרות ארצית עד גיל 18

מיכאל סרגני (17) אחד מהשחקנים המובילים במועדון הטניס בעפולה זכה במקום השני באליפות הארצית עד גיל 18 שהתקיימה באשקלון. בנוסף: שחקני המועדון יצאו למחנה אימון במסגרתם התאמנו על מגרשי החימר במתחם הטניס ברמת השרון.


מיכאל סרגני בן ה-17 ממועדון הטניס בעפולה הצליח לקטוף את המקום השני בתחרות ארצית למדורגים שהתקיימה לפני כשבוע באשקלון. עבור סרגני, תושב כפר תבור, המתאמן בקבוצה התחרותית של המועדון הנחשבת לאחת החזקות באזור, מדובר בהישג משמעותי וחשוב שלבטח ייתן לו הרבה רוח גבית ומוטיבציה לקראת המעבר לסבב הבוגרים המקצועני.

במועדון הטניס ציינו כי לצדו של סרגני משחקים בקבוצה התחרותית כישרונות מבטיחים נוספים כגון סיני נחמני, יונתן לידר, רובין בראנסי וכן שחר אלרום שסיים השנה בשתי אליפויות ארציות במקומות ה-3 וה- 4 בעקבותיהן הצליח להתברג לטופ הארצי ולהיות מדורג באופן קבוע בין שמונת השחקנים הראשונים לגילו בארץ. בנוסף, ציינו במועדון את הקבוצה התחרותית המדורגת בליגה הארצית כאשר כל שחקני הקבוצה ללא יוצא מן הכלל הינם שחקני נוער שגדלו במועדון דבר שמייחד את הקבוצה משאר הקבוצות בליגה הארצית.

בתוך כך יצאו כ-50 משחקני המועדון הצעירים למחנה האימון המסורתי של חופשת הקיץ במתחם הטניס הלאומי ברמת השרון. במסגרת המחנה נהנו הילדים והמאמנים לאורך היום מאימוני ומשחקי טניס וקינחו ביום כיף בקאנטרי קלאב הסמוך. גולת הכותרת של המחנה היא הביקור במגרשי החימר במתחם הטניס ברמת השרון שם מתנסים השחקנים הצעירים, לעיתים בפעם הראשונה, במשחק על המשטח הייחודי והמאתגר שם נאלצים הם להתמודד עם התנאים השונים כל כך שמספק משטח החימר.