עפולה: החלה הקמתה של מצללה לחצר בית הספר אלון יזרעאל

לאחר שהסתיים ההליך המכרזי שהחל לפני מספר חודשים – החלה השבוע הקמתה של מצללה ענקית לשני מגרשי הספורט החיצוניים של בית הספר אלון יזרעאל.


בשורה משמחת לתלמידי בית הספר 'אלון יזרעאל': בימים אלה החלה הקמתה של מצללה ענקית שתתפרש מעל שני מגרשי הספורט הנמצאים במרכזו של בית הספר. כידוע, לבית הספר החדש שבנייתו הסתיימה לפני כשנה בדיוק בעלות של 15 מיליון שקלים ונפתח בשנת הלימודים האחרונה, יש אולם ספורט ובשנת הלימודים הקרובה יוכלו הילדים וצוות המורים לקיים שיעורים וליהנות ממפגשים גם ממגרשי הספורט בחוץ בימי החורף ובימי הקיץ.

יש לציין כי לפני מספר חודשים הוקמה בבית הספר מצללה ראשונה מעל הטריבונה הצופה אל מגרשי הספורט המשמשת גם "כאמפי" לטקסים ואירועים של בית הספר והשבוע, לאחר שהסתיים ההליך המכרזי שהחל לפני מספר חודשים, החלה הקמתה של מצללה ענקית בצורת "פעמון" מעל לשני מגרשי הספורט של בית הספר שתכלול תאורה פנימית חדשה ותעוצב בצורת "חדשנית ובצבעים שיתכתבו עם המבנה החדש והמרשים

מאגף ההנדסה נמסר כי הקמת המצללה, שעלותה כחצי מיליון שקלים, אורכת כחודשיים ימים וכדי לעמוד ביעד של פתיחת שנת הלימודים החלו עבודות ההקמה כבר השבוע. עוד הוסיפו באגף כי תלמידי בית הספר ייהנו בשנת הלימודים הקרובה מצללה מודרנית ובטיחותית ראשונה מסוגה במוסדות החינוך בעפולה כיאה לבית ספר חדש ויפה כמו אלון יזרעאל.