יוניסטרים עפולה קטפו את המקום הראשון בתחרות "מיזם השנה 2022"

קבוצת שנה א' של מרכז היזמות 'יוניסטרים עפולה' ע"ש ג'ואן וארתור וייסברג הגיעה למקום הראשון בתחרות "מיזם השנה 2022".


הישג נפלא ליוניסטרים עפולה שזכו במקום הראשון בתחרות "מיזם השנה 2022". במסגרת האירוע, שהתקיים בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב, הציגו כ- 110 קבוצות יוניסטרים מכל רחבי הארץ את המיזמים אותם פיתחו במהלך השנה במסגרת התכנית, בפני כ- 40 שופטים מבכירי המשק הישראלי, נציגי ציבור וממשלה.

בין הקבוצות שהציגו היו גם 3 קבוצות של מרכז היזמות יוניסטרים עפולה ע"ש ג'ואן וארתור וייסברג, הפועלים במסגרת מחלקת הנוער של עיריית עפולה, אשר זכו להתעניינות רבה והצעות לשיתופי פעולה משמעותיים. קבוצת שנה א' של המרכז הצליחה לקטוף את המקום הראשון בקטגוריית "סטארט-אפ מצטיין" לשנה א', עם המיזם Smellbag - שקית המכילה חומרים טבעיים מנטרלי הקאות למניעת תחושת בחילה. את הקבוצה ליוותה במהלך השנה ליאת שדמי, אנליסטית פיננסית ילידת העיר שעשתה זאת בהתנדבות מלאה.

את מרכז היזמות מנהלת אור דוד, המובילה את בני הנוער להצלחות והישגים רבים שסיכמה את האירוע המרגש: "אין ספק שזאת הייתה שנה מאתגרת, בצל מגפת הקורונה והאתגרים השונים שהתמודדנו מולם, אני גאה בחניכי יוניסטרים המדהימים על ההתמדה לאורך השנה, על השאיפה למצוינות וכמובן על ההישג המרשים והמכובד".