עפולה: אירועי הקיץ נכנסים לישורת האחרונה

כחודש לאחר תחילת חופשת הקיץ ובעיריית עפולה נערכים לקראת הישורת האחרונה עם יומיים של פסטיבל בירה שבו יופיעו התקווה 6 ועילי בוטנר וילדי החוץ, יריד חוגים עם כוכבת הילדים מיקי וינעלו את הקיץ אושר כהן וסטטיק ובן אל.


מרימים הילוך: השבוע נכנסו זרועות התרבות והפנאי של עיריית עפולה ורשת שחקים לישרות האחרונה של אירועי הקיץ שזכתה לשם "עפולהיט". במסגרת אירועי הקיץ עד כה נהנו תושבי העיר מירידי יוצרים בשדרה, אירועי תרבות במסגרת 'שלישוק' בשוק הישן, פסטיבל פיסול בינלאומי, הצגות ילדים בשכונות, במות פתוחות והופעה של הזמר 'איזי' וכוכבי הילדים יובל המבולבל ו'נתי, באתי, הופעתי' במופע קרקס חדש. 

גם במהלך חודש אוגוסט צפויים אירועים רבים לילדים וביניהם משחקייה ניידת בפארקים ובגינות הציבוריות, הצגות תאטרון לילדים ואימוני כושר בשכונות במסגרת אירועי 'פוקוס בשכונות' בימי ראשון ורביעי בין השעות 17:00-20:00, כל פעם בשכונה אחרת (יש לעקוב אחר הפרסומים). אירועי הילדים יגיעו לשיאם ביריד חוגים ענק שתפיק רשת שחקים במהלכו תופיע כוכבת הילדים מיקי (18.8, בפארק העירוני).

גם לבני נוער וצעירים צפויות פעילות רבות וביניהן אירועי "לילות לבנים", אירועי "שלישוק" בשוק הישן, הקרנת סרטים בפארק העירוני, שחייה לילית ועוד. בשבוע הבא יתקיים בפארק הרכבת 'פסטיבל הבירה' המסורתי בין התאריכים 10-11.8 ובו יהיה ניתן למצוא סוגי בירה, פודטראקס ודוכני אוכל, לצד די-ג'ייס והופעות של הלהקות "עילאי בוטנר וילדי החוץ" ו"התקווה 6". את הקיץ ינעלו בהופעה כפולה הצמד "סטטיק ובן אל" והזמר אושר כהן (25.8 בפארק העירוני). הכניסה לכל האירועים בחינם, יש להתעדכן באתר האינטרנט על המועדים המדויקים.