החל שדרוג הקאנטרי קלאב: ישודרג בעלות של כ-5 מיליון שקלים

הקאנטרי קלאב העירוני בעפולה ישנה בקרוב את פניו לאחר שקול קורא שהגישה החברה הכלכלית שמנהלת את המתחם אושר על ידי המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל. בחברה הכלכלית אמרו: "מדובר בבשורה משמחת מאוד לתושבי עפולה".


כשני עשורים לאחר שהוקם, החלה השבוע עיריית עפולה שדרוג ענק במתחם הקאנטרי קלאב העירוני בעלות של כ-5 מיליון שקלים לטובת המנויים, התושבים ואורחי הקאנטרי.

רגע לפני עבודות השדרוג הוציאה הנהלת הקאנטרי הודעות למנויים ולציבור לפיהן השבוע יוצא לדרך פרויקט השדרוג הגדול ביותר שידע הקאנטרי קלאב בעפולה מאז ומעולם, במסגרתו ישופצו כל המלתחות במתחם, גג המבנה יוחלף, החזית החיצונית של כל המבנה תשנה את פניה, כל המבנה ייצבע מחדש מבפנים, הבריכה הפנימית תשופץ, בריכות הג'קוזי יוחלפו ובשלב השני של השדרוג יוקם מתחם ג'ימבורי לילדים ויוחלפו כל מכשירי הכושר בחדר הכושר במקום. עוד נכתב בהודעה כי בעקבות העבודות במקום ייסגרו החל מיום ראשון (4.9) הבריכה הפנימית, הג'קוזי והמלתחות הפנימיות למשך כחודש ימים ואילו הבריכה והמלתחות החיצוניות יעמדו לרשות המנויים בלבד למשך כל זמן השיפוץ.

כידוע, הקאנטרי קלאב העירוני המנוהל על ידי החברה הכלכלית מהווה מוקד בילוי ופנאי מרכזי בעיר עפולה. בארבע השנים האחרונות זוכה להצלחה רבה והדבר בא לידי ביטוי במספר המנויים שעומד על כ-2,500 אנשים לצד לקוחות הנהנים משירותי המתקן השונים.

לפני מספר חודשים הגיש מנכ"ל החכ"ל נתנאל כהן קול קורא למשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל במטרה לקבל תקציב חיצוני לשדרוג המתחם וועדת התמיכות של המשרד אישרה את התמיכה עבור שיפוץ, חידוש ושיקום קאנטרי קלאב עפולה.

ממלא מקום יו"ר דירקטוריון החברה הכלכלית, עדן יוקלר אמר: "מדובר בפרויקט ענק המשותף למשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל ולעיריית עפולה. הקאנטרי קלאב הינו עוגן משמעותי לתרבות, ספורט ופנאי של העיר עפולה המעניקה שירותים ל-65 אלף תושבי העיר. הפרויקט יסייע להמשך צמיחתה של העיר ומיצובה כעיר מובילה בצפון".

ראש העיר אבי אלקבץ אמר: "כמי שהיה שותף לבנייתו לפני כעשרים שנה אני שמח על אישור התקציב מהמשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, הגיע הזמן שהקאנטרי קלאב ישנה את פניו וישודרג לטובת תושבי העיר".