הנוער של עפולה במבצע מרגש לראש השנה

מחלקת הנוער ואגף הקהילה קיימו אירוע חגיגי לקראת ראש השנה, בו נאספו כמאה חבילות מזון עבור משפחות בעפולה.


במהלך החודש האחרון חברו כל ארגוני הנוער ותנועות הנוער, הפועלים תחת מחלקת הנוער בעיריית עפולה והוציאו לפועל מבצע התרמה עירוני לאיסוף מוצרי מזון לקראת החג. בני הנוער של עפולה השתתפו במבצע התרמת סלי מזון תחת השם "ראש שנה תרום" אותו הובילה וריכזה מחלקת הנוער של הרשות. במהלך החודש האחרון בני הנוער עמדו בסופרמרקטים ברחבי העיר ואספו תרומות מזון. אגף הקהילה חבר אליהם וביקש מתושבי העיר לאסוף מוצרי מזון בבניינים ובמקומות העבודה, ולהביא אותם למרכז הנוער ברובע יזרעאל. ביום האירוע שהתקיים יממה לפני החג חברו כל תנועות וארגוני הנוער וקיימו אירוע חשיפה לפעילות השנתית שלהם, כל זה במקביל להפנינג קהילתי בסיוע של קק"ל, שבו, בין כלל הפעילויות לילדים, ילדי העיר הכינו אגרות שנה טובה וצירפו אותן לחבילות המזון.

כוח עזר משמעותי שהצטרף השנה לכוחות המקומיים הם 45 חניכי מכינת תבור, אשר החלו לפעול בעפולה והגיעו מלאי אנרגיות כדי למיין את מוצרי המזון, לחלק לאריזות ולסייע בפיזור החבילות לבתי הנזקקים.

האירוע הוא תוצר של שיתוף פעולה של המון כוחות מעיריית עפולה – אגף הרווחה, דור לדור, אגף שפ"ע, השיטור העירוני, יחידת הפיקוח, היחידה לביטחון קהילתי, ועד עובדי עיריית עפולה וכמובן עובדי אגף קהילה ומחלקת הנוער – אשר חוברים כולם יחדיו בכדי לסייע ולשמח את תושבי העיר.