עפולה: מאות ילדים ביום ההליכה הבינלאומי

מאות מילדי כיתות א ו-ב' מבתי הספר בעיר השתתפו ביום ההליכה העולמי שהתקיים השנה בפארק העירוני בסימן "כל דקה נחשבת".


הולכים על הטוב ביותר: יום ההליכה העולמי צוין בעפולה ביום שישי האחרון בשבילי ההליכה בפארק העירוני בעפולה בהשתתפות מאות מילדי כיתות א-ב. המטרה של המיזם שהופק באמצעות אגף הספורט של עיריית עפולה ורשת "שחקים" לעודד את הילדים בפרט והתושבים בכלל לבצע פעילות גופנית באוויר הפתוח. התלמידים הגיעו לפארק העירוני, צעדו כקילומטר ונהנו מפעילויות ספורטיביות שאורגנו ע"י אגף הספורט. כזכור, מדי שנה מציינת עפולה את יום ההליכה בפעילות ספורטיבית, כדי להדגיש את חשיבותה של הפעילות הגופנית בשגרה היום יומית.

שלומי אלבז, מנהל אגף הספורט אמר: "בעפולה מסלולי הליכה נפלאים בפארק העירוני, בטיילת צדוק יוסף, ביערות גבעת המורה, בשדות המקיפים את העיר לצד מתקני ספורט חדישים, בהם ניתן לבצע באופן יחידני או משפחתי פעילות ספורטיבית שחשובה מאוד לבריאות הגוף והנפש". דניאל בן, מנכ"ל רשת שחקים: "אני רוצה להודות לראש העיר אבי אלקבץ על הרוח הגבית והחינוך לספורט וכן לשלומי אלבז מנהל האגף על היוזמות המבורכות לטובת תושבי עפולה".

ראש העיר, אבי אלקבץ, אמר: "עפולה הינה עיר של בריאות ואחת מאבני היסוד שלנו היא חינוך לספורט והקניית הרגלים לאורח חיים בריא. בדיוק בשל כך 'יום ההליכה הבינלאומי' הינו הזדמנות מצוינת להקנות ערכים של בריאות ואורח חיים פעיל לילדינו. בשנים האחרונות בנינו תשתיות רבות ומתקני ספורט חדשים לתמיכה במטרה זו. אני קורא לתושבים להצטרף לפעילות ופשוט להתחיל ללכת".