עפולה: הסתיים השלב הראשון בשדרוג הקאנטרי קלאב העירוני

הקאנטרי קלאב העירוני בעפולה משנה בימים אלה את פניו עם שדרוג וחידוש כללי של המתחם כשני עשורים לאחר שנבנה. בחברה הכלכלית אמרו: "מדובר בבשורה משמחת מאוד לתושבי עפולה".


כשני עשורים לאחר שהוקם, סיימה השבוע עיריית עפולה את השלב הראשון בשדרוג מתחם הקאנטרי קלאב העירוני בעלות של כ-5 מיליון שקלים. במסגרת שלב א' של השדרוג הוחלפו כל המלתחות במתחם, הוחלף גג הבריכה הפנימית ששודרגה אף היא, בריכות הג'קוזי הוחלפו וכל המבנה נצבע מחדש מבפנים. בשלב השני שייצא לדרך בקרוב ישנה המתחם את פניו ויזכה לחיפוי חדש מבחוץ, ישודרגו חדרי החוגים, יוקם מתחם ג'ימבורי לילדים ויוחלפו כל מכשירי הכושר והמשקולות בחדר הכושר הרחב במקום.

הקאנטרי קלאב העירוני המנוהל על ידי החברה הכלכלית מהווה מוקד בילוי ופנאי מרכזי בעיר עפולה. בארבע השנים האחרונות הוא זוכה להצלחה רבה והדבר בא לידי ביטוי במספר המנויים שעומד על כ-2,500 אנשים לצד לקוחות הנהנים משירותי המתקן השונים.

לפני מספר חודשים הגיש מנכ"ל החכ"ל נתנאל כהן קול קורא למשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל במטרה לקבל תקציב חיצוני לשדרוג המתחם וועדת התמיכות של המשרד אישרה את התמיכה עבור שיפוץ, חידוש ושיקום קאנטרי קלאב עפולה.

ממלא מקום יו"ר דירקטוריון החברה הכלכלית, עדן יוקלר, אמר השבוע: "מדובר בפרויקט ענק המשותף למשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל ולעיריית עפולה. הקאנטרי קלאב הינו עוגן משמעותי לתרבות, ספורט ופנאי של העיר עפולה המעניקה שירותים ל-65 אלף תושבי העיר. הפרויקט יסייע להמשך צמיחתה של העיר ומיצובה כעיר מובילה בצפון".

ראש העיר אבי אלקבץ אמר: "כמי שהיה שותף לבנייתו לפני כעשרים שנה אני שמח על אישור התקציב מהמשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, הגיע הזמן שהקאנטרי קלאב ישנה את פניו וישודרג לטובת תושבי העיר".