בפעם השלישית: מרוץ הגבורות יתקיים בפארק העירוני בעפולה

בתחילת חודש דצמבר ייצבע הפארק העירוני בעפולה בורוד בפעם השלישית במהלכו ירוצו מאות משתתפים למען מטופלות המתמודדות עם סרטן השד.


כולם מצטרפים למרוץ הגיבורות: ביומו השני של חודש דצמבר (2.12.22) ייצא לדרך בפעם השלישית "מרוץ הגיבורות" במסגרתו מאות אם לא אלפי אנשים ירוצו במטרה לעלות את המודעות למאבק בסרטן השד ולחיזוק מטופלות המתמודדות עם סרטן השד.

המרוץ הוא סיפור של תמיכה. זוהי ההזדמנות של כולנו להושיט יד למי שמתמודדת כעת עם אתגר חייה כאשר ההכנסות מהמרוץ יוקדשו כולן לטובת תמיכה בחולות באמצעות טיפולים של רפואה משלימה במרכז הסרטן ׳בית שולמית׳ שיחנך בקרוב במרכז רפואי העמק.

׳בית שולמית׳ שייחנך בעוד כשנה ירכז בתוכו את הטיפולים האונקולוגיים המתקדמים ביותר עבור תושבי הצפון, ביניהם מתקני רדיופתיה לטיפולי קרינה, מחלקת אשפוז ומרכזים לטיפולי יום, לצד מרכז טיפולים הוליסטי כוללני בחולי סרטן.

במרכז רפואי העמק ציינו כי תחום האונקולוגיה התפתח מאוד בשנים האחרונות במרכז הרפואי תחת ניהולו של פרופ׳ גיל בר סלע וכבר כיום מציע סטנדרט טיפולי גבוה בתחום האונקולוגיה. ׳העמק׳ מוביל בצפון בטיפולים במחלות סרטן העור, הוקמה מרפאה המיועדת לחולים צעירים בגיל הפוריות והתבססה יחידה מתקדמת לאונקולוגיה ילדים.

בהפקת המרוץ פנות לתושבי עפולה והסביבה וציינו כי כל תרומה תסייע להרחיב את השירותים התומכים, הקיימים כבר היום בזכות המרוצים הקודמים, עבור חולות המתמודדות עם סרטן השד. לינק להרשמה: http://bishvilhagiborot.co.il/?fbclid=IwAR12yyzeTdTuj9WKGnp_7lSHuE12zKF4f-LiHj2mym86qh8aLUyjsxrazGE