עיריית עפולה תקים ותשדרג חמישה גני שעשועים ברחבי העיר

במסגרת התכנית תקים עיריית עפולה גני שעשועים חדשים ברחובות שהם ויפה ירקוני וכן החלפה של כל המתקנים בשלושה גנים נוספים וביניהם 'גן אחי אילת' בעפולה עילית, גן 'שלי דדון' ברחוב קירשטיין וכן גן השעשועים המרכזי בפארק העירוני.


בשורה משמחת לילדי עפולה: עיריית עפולה תקים ותשדרג בחודשים הקרובים חמישה גני שעשועים חדשים. המרכזי שבהם הוא גן השעשועים הענק בפארק העירוני. במסגרת הפרויקט תשודרג ריצפת הגן ויוחלפו כל המתקנים בחדשים כולל מתקנים נגישים לילדים ובני נוער עם מוגבלות הנעזרים בכיסאות גלגלים.

גן מרכזי נוסף שישודרג ויחודש מהיסוד הוא גן 'שלי דדון' ברחוב קירשטיין במרכז העיר. מדובר בגן הזוכה לאהדה רבה ועמוס בשעות אחר הצהריים ובעירייה הוחלט לשדרגו באמצעות החלפת הרצפה בחדשה והחלפת כלל המתקנים בגן במתקנים חדשים ונגישים. גן נוסף שישודרג הוא 'גן אחי אילת' בעפולה עילית שיזכה לשדרוג כללי. ברחובות שהם ויפה ירקוני (גן עופרה חזה) יוקמו גני שעשועים חדשים לגמרי שיכללו מתקנים מודרניים עם קונספט ייחודי כגון אוקיינוס או ג'ונגל.

באגף ההנדסה ציינו השבוע כי העבודות שעלותם מיליוני שקלים יחלו בחודשים הקרובים לאחריהם צפוי סבב נוסף במסגרתו ישופצו גנים נוספים ברחבי העיר ובשכונות הוותיקות. ראש העיר, אבי אלקבץ, אמר: "לאחר עבודת תכנון ארוכה, אני שמח שאנו יוצאים בקרוב בפרויקט ענק לשדרוג מתקני השעשועים בפארק העירוני ועוד ארבע גינות ציבוריות נוספות. אני גאה במיוחד שבכל אחת מהגינות נציב גם מתקנים נגישים לילדים עם מוגבלויות וכסאות גלגלים. זאת הזכות שלנו".