בתוך שנתיים ברציפות: נציג רביעי לעיר עפולה בלהקה צבאית

מערכת החינוך של העיר עפולה והקונסרבטוריון העירוני רושמים הישג נפלא כאשר תוך כשנתיים בלבד ארבעה בוגרים של מגמת המוזיקה של בית ספר "אורט אלון" התקבלו ללהקה צבאית.


מי לא זוכר את תכנית המצוינות המוצלחת "עיר מנגנת" שייסד ראש העיר אבי אלקבץ במהלך כהונתו הראשונה. גם היום, ממשיכה עפולה הודות לתכנית להיות יצרנית מובילה של אנשי מוזיקה, נגנים וזמרים, ולקטוף את פירות ההצלחה כאשר הישג נוסף נרשם בימים האחרונים עם קבלתו לחן סנוף, של בוגר רביעי של מגמת המוזיקה והקונסרבטוריון העירוני, ללהקה צבאית בשנתיים האחרונות.

כזכור, לפני כשנתיים הייתה זאת שקד דהן מעפולה שאת צעדיה הראשונים בעולם המוזיקה החלה כבר בכיתה א' שהחלה לנגן בכינור ופסנתר אך כאשר בחטיבת הביניים החליטה להתמקד בשירה. באופן טבעי המשיכה למגמת מוזיקה בתיכון ובמקביל, היא למדה בקונסרבטוריון משך 6 שנים, כחברה בלהקת צעירי עפולה. שנה לאחר מכן הגיע תורן של שתי הזמרות הצעירות שי מינו וקרולינה בן שבת שאף הן החלו את הקריירה במסגרת תכנית "עיר מנגנת". בחטיבת הביניים למדו השתיים בכיתת מוזיקה בבית הספר אורט אלון במסלול "חבורות זמר" המשותף לבית הספר ולקונסרבטוריון העירוני, שיתפו פעולה בלהקת הנוער הייצוגית של העיר עפולה ובתיכון סיימו את מגמת המוזיקה בהצלחה. בימים האחרונים, כאמור, קיבל לחן סנוף הצעיר שאף הוא סיים את כל המסלול העירוני וכיכב על כל במה וטקס עירוני אפשרי, את הבשורה המשמחת שהתקבל ללהקה צבאית והוא מצטרף למועדון היוקרתי.

קרדיט צילום: בית ספר אורט אלון.