שלושה קטינים ביצעו נזק בעשרות אלפי שקלים בפארק הרכבת

הודות למערך המצלמות הפרושות בעיר נמצא כי שלושה קטינים ביצעו ונדליזם בפארק הרכבת בעיר וגרמו לנזק בעשרות אלפי שקלים. גורמים בעירייה: "נתבע את הוריהם על כל הנזקים שהם גרמו".


אפס סבלנות: בעיריית עפולה הצהירו השבוע כי ייצאו למלחמת חורמה בעבירות ונדליזם ונזק ברכוש במרחב הציבורי. הקש ששבר את גב הגמל הוא אירוע ונדליזם שנקלט במערך המצלמות העירוני ובמסגרתו בלילה שבין חמישי לשישי התקבלה קריאה מהמוקד על שלושה בני נוער שהגיעו לפארק הרכבת עם פטיש בידם ומנפצים זכוכיות במקום. למקום הוזעקה ניידת אך הנערים ברחו מהמקום.

בעירייה החליטו לא לעבור בשתיקה על המקרה וכבר באותו הלילה צפו באירוע הוונדליזם באמצעות המצלמות והעבירו את החומרים למשטרת ישראל כדי לתפוס את שלושת הנערים.

בעיריית עפולה ציינו כי יפעלו לתבוע את הורי אותם קטינים במטרה לכסות את עלות הנזקים שנאמדים בעשרות אלפי שקלים. עוד ציינו בעיריית עפולה כי ימשיכו לרשת את העיר במצלמות ויגלו אפס סובלנות כלפיי ונדליזם ואלימות מכל סוג שהיא.

מנכ"ל העירייה, שלום שלמה: "עיריית עפולה לא תשקוט עד אשר הפורעים ייתפסו וישלמו על הנזק שעשו בעשרות אלפי שקלים ללא כל סיבה. יתרה מכך, עיריית עפולה תגלה אפס סבלנות כנגד כל אירוע ונדליזם במרחב הציבורי בעתיד. כמו כן בימים אלה אנחנו מרחיבים את המצלמות במרחבי הציבורי בכלל ובפארקים בפרט".