קבוצת 'תקשוב' פתחו אתר חדש בעיר עפולה שיעסיק למעלה מאלף עובדים

באתר שנפתח בתחנה המרכזית החדשה עובדים כיום כ-800 עובדים הנותנים שירות לחברות ענק במשק כגון הוט, מיטב דש, רשות בית המשפט ועוד. הפך עם פתיחתו למעסיק השלישי בגודלו בעיר אחרי מרכז רפואי העמק ועיריית עפולה.


בשעה טובה נחנך אתר חדש של קבוצת תקשוב בתחנה המרכזית החדשה בעיר עפולה. בטקס חנוכת האתר נכחו ראש העיר אבי אלקבץ ומנכ"ל העירייה שלום שלמה, בעלי קבוצת תקשוב שי לבנת (יו"ר דירקטוריון הקבוצה) וזאביק לבנת וכן המנכ"ל אודי עטר. בין לקוחות האתר החדש של קבוצת תקשוב אפשר למצוא את רשות בתי משפט, חברת הוט, הוט מובייל ומיטב דש בית השקעות ומועסקים בו כיום 800 עובדים, צעירים ומבוגרים כאחד, מה שמציב את קבוצת תקשוב כמעסיקה השלישית בגודלה בעיר עפולה אחרי מרכז רפואי העמק ועיריית עפולה.

מקבוצת תקשוב נמסר כי "האתר החדש הוא עוד אבן דרך במימוש תפיסת העולם של יצירת מקומות עבודה איכותיים בפריפריה ואנו גאים להציע מאות מקומות עבודה חדשים לתושבי עפולה והסביבה ולשלל קהילות האזור".

ראש העיר אבי אלקבץ שסייר במקום, בירך את בעלי הקבוצה והעובדים על ההחלטה להקים את המרכז המפואר בעפולה ואמר שהמקום החדש יאפשר התחלה טובה לצעירים רבים לאחר שחרור מהצבא או גמלאים המבקשים למלא את חייהם בעשייה והוא שמח שלקבוצת תקשוב ערכים משותפים עם עיריית עפולה הכוללים ראייה חדשנית, שאיפה למצוינות, גמישות מחשבתית ושייכות".