עפולה: תלמידת כיתה י' נבחרה ליו"ר מועצת נוער עירונית

תמר לוי מבית הספר אולפנא צביה בסך הכל בכיתה י' וכבר נבחרה להוביל את מועצת הנוער העירונית. המשימות הראשונות שהציבה לעצמה: להילחם מלחמת חורמה בחרמות ובאלימות בבתי הספר ולחזק את תנועות הנוער בעיר.


הפתעה בבחירות למועצת הנוער העירונית: תמר לוי, תלמידת כיתה י' בבית הספר אולפנא צביה, היא היו"ר הבא של מועצת הנוער העירונית, כך הוחלט בבחירות שהתקיימו בחודש האחרון.

לוי, אמנם תלמידה בכיתה י' בלבד אבל ברזומה שלה עשייה עשירה ומגוונת הכוללת התנדבות יחד עם הוריה במיזם 'כריך למי שצריך', מדריכה בתנועת הנוער של בני עקיבא ומש"צים, והיא אפילו מוצאת זמן לטפח תחביב של זמרת.

לפני כחודש ,כאמור, נבחרה לתפקיד יו"ר המועצה יחד עם חברים נוספים וביניהם אליה אלקבץ בתפקיד סיו"ר, שירה שלי יו"ר נוער וקהילה, אופק זאקי יו"ר אתיקה ומשפט, שלו חן יו"ר תכנית למיגור חרמות ואלימות 'בונים יחד מחדש', רעות חרילקאר יו"ר דוברות ופרסום, אניטה פרפונטוב מזכ"לית ותהליה מלאכוב מבקרת.

לפני כשבוע נפגשה לוי עם הנהלת העירייה וראש העיר אבי אלקבץ שמינה אותה ליועצת שלו לענייני בני נוער בנוסף לתואר החדש שלה. במהלך המפגש ציינה לוי כי המשימות הראשונות שהציבה לעצמה הן להילחם מלחמת חורמה בחרמות ובאלימות בבתי הספר ולחזק את תנועות הנוער בעיר. "אנו במועצה החדשה שמנו לנו למטרה להעביר שני מערכים גדולים בשיתוף פעולה עם מנהלות ויועצות בתי הספר ותנועות הנוער ולהציב בראש סדר העדיפויות את נושא המאבק באלימות וחרמות בבתי הספר וב"ה להפיץ את המאבק ברמה המחוזית והארצית" אמרה לוי והוסיפה: "זה לא ברור מאליו שראש עיר לוקח את תחום הנוער באופן מאוד רציני, מגיע למפגשים ומשקיע מזמנו כדי ללמוד על הצרכים שלנו. עצם ההבנה שאנחנו חשובים, שיש לנו קול שצריך להישמע היא דבר מצוין וככול שישקיעו בנו כך נהפוך לחברה טובה יותר ולמנהיגים טובים יותר בעתיד".

unnamed (2)