עפולה: גן נסיס הפך לפארק

עשרות משפחות וילדים ביקרו בשבת האחרונה בגן נסיס ששודרג והפך לפארק שכולל מסלולי אופניים אתגריים, מדשאות לפיקניק, גן שעשועים מוצל, מגרש מיני-פיצ', גינת כלבים ובוסתן עצים. חנוכת הפארק: בט"ו בשבט בתחילת החודש הבא.


רוכבים על ההצלחה: עיריית עפולה מסיימת בימים אלה את חנוכת פארק נסיס החדש (המוכר לרבים בשם 'גן העיר'). כבר בשבת האחרונה זכה הפארק לביקור של מאות משפחות שנהנו לראשונה מאז החו עבודות השדרוג ממתקני ומדשאות הפארק החדש.

הפארק החדש, שאת בנייתו הובילה החברה הכלכלית, נבנה במרכז העיר, על שטחו של 'גן העיר' הישן, סמוך לבית הספר "אוהל מאיר" שנבנה מחדש ונפתח בתחילת שנת הלימודים האחרונה. הפארק זכה למתחם חדש עם שני מסלולי אופניים לכל המשפחה (פאמפטראק), גינת כלבים חדשה לבקשת תושבים רבים מהאזור, מתחם לפיקניק עם ריהוט רחוב חדש, הצללה חדשה לגן השעשועים, מערכת תאורת לד, מדשאות ובוסתן עצים וחניון ציבורי קטן. בנוסף, שודרגה "באר ה'", הבאר ההיסטורית הממוקמת במרכזו של הגן, שהוקמה בעשור הראשון של היישוב היהודי בעיר בשנת 1934 ולא זכתה כבר שנים ארוכות לתחזוקה ראויה.

חנוכת הפארק תתקיים במסגרת חגיגות ט"ו בשבט בתחילת חודש הבא בהשתתפות ראש העיר, סגניו, חברי מועצה, הנהלת העיר ועשרות רוכבי אופניים.

ראש העיר אבי אלקבץ אמר: "פארק נסיס הוא פרויקט נוסף המצטרף לעשרות פרויקטים שהוקמו בשנים האחרונות ברחבי העיר ומטרתם לשדרג את איכות החיים והפנאי של תושבי העיר ולקבע את מעמדה של עפולה כעיר הטובה והמובילה בצפון".