חדש: בריכת השחייה העירונית נפתחה לשחייה גם בחורף

הקירוי של הבריכה העירונית בעפולה עילית הסתיים ובימים הקרובים היא תעשה היסטוריה קטנה כאשר תיפתח לשחייה גם בעונת החורף.


הבריכה העירונית בקריית הספורט בעפולה עילית הפכה בשנים האחרונות למוקד בילוי מרכזי של כלל תושבי העיר. בקרוב היא תעשה היסטוריה קטנה כאשר היא תיפתח לראשונה לקהל הרחב שלא בעונת הקיץ. הסיבה כמובן היא סיום הקמת הקירוי והתקנת מערכת חימום מתקדמת למי הבריכה כך שיאפשרו שימוש לאורך כל השנה ולא רק בעונת הקיץ.

מהנהלת הבריכה נמסר כי החל משבוע הבא הבריכה תפעל בשעות הבוקר (06:00-09:00) בימים שני עד שישי (לגברים, נשים ומעורב), ובשבת היא תפעל בין השעות 10:00-17:00 לכלל הציבור. אחר הצהריים הבריכה תיפתח לכל הציבור ולחוגים בין השעות 16:00-19:00. כמו כן תפעל הבריכה פעמיים בשבוע בשעות הערב עבור הציבור החרדי, לנשים בימי שני בין השעות 19:30-21:30 ולגברים בימי חמישי בין השעות 19:00-21:00.

בעיריית עפולה ציינו כי הקירוי החדש יאפשר שעות פעילות ארוכות יותר ומגוונות יותר והוא חלק מהפרויקט הענק של הקמת פארק המים העירוני שיהיה פתוח אף הוא בין חול המועד פסח ועד חול המועד סוכות (כולל). פארק המים שיקום לצד הבריכה ויכלול מתחם של מגלשות מים לילידם ובני נוער וכן מתחם "עולם המים" לפעוטות וקטנטנים, עתיד להיפתח בעונת הקיץ הקרובה כאשר תושבי עפולה ייהנו ממחירים מסובסדים.