עפולה: נועה קירל תפתח את אירועי הקיץ

יממה לאחר ההופעה הפנומנלית של הזמרת הצעירה בתחרות האירוויזיון שנערכה בליברפול, נודע כי היא תפתח את אירועי הקיץ של עפולה כאשר תופיע בחודש הבא באמפיפארק העירוני. הכניסה ללא עלות.


הכוכבת הכי חמה בישראל מגיעה לעפולה: נועה קירל שזכתה במקום השלישי בתחרות האירוויזיון במוצאי שבת האחרונה תגיע להופעה באמפיפארק בעפולה ב29.6 שתפתח את אירועי הקיץ. חדי העין קיבלו רמז או 'ספוילר' על כך כבר בפוסט שעלה בעמוד העירייה עוד לפני התחרות וביקש לאחל הצלחה לזמרת הצעירה באירוויזיון ובסיומו נכתב: "אגב, נתראה בקרוב".  האישור הסופי להופעה של הכוכבת הכי חמה בישראל קיבלו תושבי העיר בפוסט שהעלה ראש העיר אבי אלקבץ ובו חשף לראשונה שהזמרת תפתח את אירועי הקיץ של עפולה בהופעת ענק באמפיפארק העירוני שהכניסה אליה תהיה ללא עלות.

עוד נודע כי בקיץ תקיים עיריית עפולה עוד עשרות אירועים והופעות מוזיקה במוקדים רבים ברחבי העיר כגון סדרת אירועי מדרחוב, שבוע הספר, קבלות שבת בפארק, הקרנת סרט שבועית, יומיים של פסטיבל הבירה, חג הילדים, 'עיר הנוער', פתיחת פארק מים, חנוכת שדרת גאולים, מופע סגירת הקיץ בפארק, פסטיבל אוכל בפארק הרכבת ועוד, כאשר בעירייה מציינים שכל האירועים הינם בחינם ללא עלות.

ראש העיר, אבי אלקבץ, התייחס לתכנית ואמר: "אנחנו לא יכולים לחשוף את כל הפרטים של התכנית אבל מדובר בתכנית עשירה כמדי קיץ. היא תכלול פסטיבלים, מופעי מוזיקה עם מיטב האמנים, נחזיר את שבוע הספר וניתן במה לכותבים מקומיים, אירועי קהילה כמו מדרחוב וקבלות שבת והכי חשוב שיהיו אירועי תרבות ופנאי איכותי לכלל הקהילות בעפולה לילדים, בני נוער, צעירים, דתיים וחרדים, עולים חדשים, אזרחים וותיקים ועוד. מה שבטוח הולך להיות קיץ גדוש באירועים".

נועה קירל - קרדיט עומרי סילבר