מערך הביטחון והחירום העירוני של עיריית עפולה פועל בשגרה ובחרום על מנת להבטיח את תפקודה של העיר והעירייה באופן תקין ככל הניתן, בכל אחד ממצבי החירום השונים העלולים להתרחש בעיר.

פעילות אגף החירום והביטחון בעיר נועדו להעניק סיוע לגורמי החרום וההצלה (משטרה, מד"א, כיבוי אש, הצלה ופיקוד העורף). האגף פועל כדי להגביר את אמצעי הביטחון ואת תחושת הביטחון בקרב תושבי העיר וכן להביא את הערכות העירייה והעיר להתמודדות עם תוצאות אירועי חירום כגון: רעידות אדמה, פיגועים, אסונות טבע ומצבי חירום.

בתחום אחריותו של קב"ט העירייה: ביטחון הציבור, מוסדות ומתקנים ציבוריים לשעת חירום. אבטחת מוסדות החינוך בעיר, על פי נוהלי המשטרה. ממונה על הביטחון והסדר בעיר ואירועי העיר. תיאום עם גורמי משטרה וכוחות הביטחון. אחראי על וועדת מל"ח (משק לשעת חירום) ופס"ח (פינוי סעד חללים). יועץ ראש העיר בנושא ביטחון.

שירותי העירייה בשעת חירום 

בשעת חירום תמשיך העירייה לספק את כלל השירותים החיוניים לתושביה, ברציפות, ככל שניתן ובהתאם למצב החירום, בשיתוף פעולה עם ארגוני החירום וההצלה ומשרדי הממשלה. העירייה תמשיך לתפקד כסדרה, תטפל בתשתיות, ניקיון העיר ותקינות מערכת הכבישים, תפעיל את מוקד השירות 106, את אתרי החירום השונים, ואת מרכז ההפעלה העירוני שיפעל בתיאום עם כל גורמי הביטחון, החירום וההצלה.

לצפייה ברשימת המקלטים הציבוריים לחצו כאן

מעבר לאתר פיקוד העורף

פרטי התקשרות

שעות קבלת קהל: א' - ה': 08:00-15:30

כתובת: בניין העירייה, יהושע חנקין 47.

טבלת אנשי קשר - אגף ביטחון חירום
שם תפקיד טלפון נייד מייל
מיקי כהן מנהל אגף חירום ובטחון 04-6487705 [email protected]
אביי דג׳ן קב"ט רשות 04-6487705 [email protected]
מוריה וייס מזכירת אגף חירום וביטחון 04-6520314 [email protected]
יהודה בן חמו קב"ט מוסדות חינוך 04-6520319 [email protected]
ניר אסולין קב"ט מוסדות חינוך 04-6520326 [email protected]